Γνωρίζεις πραγματικά τον καλύτερο φίλο σου; Και η μαμά σου; Με αυτό το παιχνίδι θα μάθεις! Απάντησε στις ερωτήσεις και μίλησε με τα αγαπημένα σου πρόσ..
Ένα αποτελεσματικό και διασκεδαστικό εκπαιδευτικό πρόγραμμα για να διδάξετε στο παιδί σας να διαβάζει και να γράφει 100 λέξεις! Οι πολύχρωμες εικόνες ..
Ένα φοβερό ηλεκτρονικό φλίπερ Pinball με σχέδιο Spiderman! Παίξτε μόνοι ή προκαλέστε τους φίλους σας! Ψηφιακή βαθμολογία: Ελέγξτε την υψηλότερη βαθμολ..
Ανταλλακτικά ρολά για την στιγμιαία κάμεραSpidermanPrintCam. Εκτυπώστε τώρα τις φωτογραφίες και τις selfies σας, συλλέξτε τις φωτογραφίες σας και δημι..
Το τέλειο φωτιστικό για το δωμάτιο του παιδιού σας! Διακοσμήστε το δωμάτιο του παιδιού σας με τους αγαπημένους του ήρωες για να τους ακολουθήσουν στις..
ΖΗΣΤΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΜΕ ΤO PAW PATROL – Ατέλειωτη διασκέδαση με αυτό το ζευγάρι ρολόγια Walkie Talkie 2 σε 1 που διαθέτουν πυξίδα και φακό. Μιλήστε, ε..
Το τέλειο φωτιστικό για το δωμάτιο του παιδιού σας! Διακοσμήστε το δωμάτιο του παιδιού σας με τους αγαπημένους του ήρωες για να τους ακολουθήσουν στις..
Διασκεδάστε με τον πίνακα Frozen Magic Board.Με τον πίνακα κιμωλίας Frozen, χρησιμοποιήστε τη φαντασία σας και δημιουργήστε πολλά όμορφα σχέδια, με μα..
ΖΗΣΤΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ELSA – Ατέλειωτη διασκέδαση με αυτό το ζευγάρι ρολόγια Walkie Talkie 2 σε 1 που διαθέτουν πυξίδα και φακό. Μι..
Ξεκινήστε ένα φανταστικό ταξίδι με το Encanto. Προκαλέστε τους φίλους σας να δουν ποιος θα είναι ο πρώτος που θα φτάσει στον τερματισμό, αλλά προσέξτε..
Μάθε να ζωγραφίζεις με τα απίθανα μωρά Cry Babies! 4 ταμπλό γράψε-σβήσε, 4 μαρκαδόροι. Περιλαμβάνει οδηγίες που βοηθούν το παιδί να μάθει να ζωγραφίζε..
Το βιβλίο αυτό είναι ιδανικό για την πρώτη γνωριμία των παιδιών με τα γράμματα, την αλφαβήτα, τη φωνολογική επίγνωση, την ανάπτυξη της λεπτής κινητικότητας και την προετοιμασία του Νηπιαγωγείου. Αποτελεί ένα εξαιρετικό παιδικό βιβλίο για τη δημιουργική απασχόληση, τον ελεύθερο χρόνο, την παιδική βιβλιοθήκη. Τα βιβλία της σειρά «365 μέρες στο Προνήπιο» βοηθούν τα παιδιά να εξερευνήσουν τα ταλέντα τους, να καλλιεργήσουν τη φαντασία και τη δημιουργικότητα τους, να αναπτύξουν τις γνώσεις και την ευφυΐα τους.
Το παιδί μέσα από το βιβλίο :
Κατακτά έννοιες του γραπτού λόγου
Αναγνωρίζει και αναπαριστά τα γράμματα της αλφαβήτας
Αντιστοιχεί τα κεφαλαία με τα πεζά γράμματα
Τοποθετεί διαδοχικά τα γράμματα
Αναγνωρίζει τη σημασιολογία απλών λέξεων
Καλλιεργεί το γραμματισμό του
Αναγνωρίζει τα χρώματα
Εξασκεί την γενική του αντίληψη